Tek Kullanımlık Manikür Tası

 

Tek kullanımlık manikür solüsyonu

Manikür, özellikle hanımlar için ve son zamanlarda pek çok bey için önem arz eden rutin estetik uygulamalarındandır. Bu işlem sırasında farklı araçlar ve solüsyonlar kullanırız ki, Argan Cure tarafından üretilen Tek kullanımlık manikür solüsyonu bu noktada tüm ihtiyaçlarımızı karşılayan benzersiz bir çözümdür. Manikür tası olarak da bilinen ürün, özel tasarımı sayesinde parmaklarınızı içerisinde bekleyebileceğiniz niteliğe sahiptir. İçerisinde özel olarak hazırlanmış manikür solüsyonu bulunan ürün, kısa zamanda tırnaklarınızın manikür için uygun hale gelmesini sağlar. Ürünün bileşenleri içerisinde diğer tüm Argan Cure ürünlerin olduğu gibi sağlığa zararlı ağır kimyasallar bulunmaz ve ihtiyacınızı güvenle karşılayabilme özelliğine sahiptir. Bu ürünü evde kendiniz manikür yaparken kullanabileceğiniz gibi, ürün profesyonellerin kullanımı için de uygundur.

 

Manikür Tası Nasıl Kullanılır

Manikür tası olarak bildiğimiz ürünün içerisinde, manikür için özel olarak geliştirilmiş bir solüsyon bulunur. Maniküre başlamadan önce tırnaklarınızdaki ojeleri çıkarıp ellerinizi temizlemeniz gerekmektedir. Bunun ardından tırnaklarınızı tasın içinde 5 dakika bekletmeniz karışımın etkisini göstermesi için yeterlidir. Bu karışım, tırnakların yumuşamasıne ve nemlenmesini sağlar ve uygulamanın kolayca tamamlanmasına yardımcı olur. Elbette Tek kullanımlık manikür solüsyonu bileşenlerinin sağladığı besleyici etki de uzun süreli fayda elde etmenizi sağlayacaktır.

 

Manikür Solüsyonu Özellikleri

Argan Cure Tek kullanımlık manikür solüsyonu bileşenleri içerisinde yer alan; Aleo Vera, Provitamin B5, Alantoin, Keratin ve Pantenol, manikür işlemi için ihtiyaç duyduğunuz tüm bileşenlerin bir arada sunulması, hatta geleneksel uygulamalardan çok daha fazlası anlamına gelmektedir. Genellikle manikürde kullanılan ürünler, kimyasal ürünlerdir ve uygulamanın gerçekleşmesine odaklanmıştır. Oysa Manikür tası ile sizlere sunulan manikür solüsyonu bundan çok daha fazlasıdır. Mekanik uygulamanın gerçekleşmesine yardımcı olan tas biçimindeki yapısının yanında, besleyici ve onarıcı bileşenleri ile bu ürün benzersiz özellikleri sizlere sunar. Uygulamanın ertesinde uzun süre devam edecek etkisi, sağlıklı ve güçlü tırnakların estetik bir uygulama ile birleşmesi şeklinde gözlemlenebilir. Ürünü hemen şimdi satın alabilir, manikür uzmanlarınızın da bu ürünü kullanmasını talep edebilirsiniz.